طراحی وب سایت

وب سایت:

طراحی وب سایت شرکت نسل امروز بابهترین تیم طراح آماده طراحی و سئو سایت شما است.

امروزه باگسترش فضایه مجازی بهرین راه افزایش فروش و افزایش بازدید محصول فروش مجازی است.

که باطراحی سایت میتوان درفضایه مجازی محصول خودرا به نمایش بگذارید.

یکی از بهترین مثال ها برای فروش مجازی میتوان به وب سایت دیجی کالا اشاره کرد.

برای سفارش طراحی وب سایت میتوانیدبا شماره های ما درتماس باشید.

درپایین این صفحه میتوانین چندمورد از طراحی هایه انجام شده توسط تیم نسل امروز رامشاهده کنید:

طراحی-سایت
طراحی-سایت
طراحی-سایت
طراحی-سایت

 

وب سایت چیست؟

همانطور که ما در دنیای واقعی بخشی از زمین را برای زندگی و یا کسب و کار اجاره میکنیم، در دنیای اینترنت هم میتوانیم اینکار را انجام دهیم. به این معنی که میتوانیم بخشی از اینترنت را اجاره کنیم و آن‌ قسمت را مدتی برای خودمان داشته باشیم. به بخشی که ما روی اینترنت اجاره میکنیم و برای مدتی متعلق به ما می‌باشد وب سایت میگویند. در واقع وب سایت ها، زمین های ما در اینترنت هستند که میتوانیم از آن‌ها استفاده های مختلفی داشته باشیم.

طراحی وب چیست؟

با مفهوم وب سایت نیز آشنا شدیم. حالا میخواهیم برسیم به سوال اصلی خودمان: طراحی وب چیست .

همانطور که در دنیای واقعی از گچ بری، رنگ، کابینت، وسایل خانه و… برای زیبا شدن خانه استفاده میکنیم، در دنیای اینترنت هم از ابزارهایی میتوانیم برای زیبایی سایت‌مان استفاده کنیم. به زابن دیگر، در دنیای آنلاین ابزارهایی در اختیار ما قرار داده شده است، که با استفاده از آن‌ها میتوانیم سایت‌مان را ابتدا بسازیم و سپس آن‌را زیبا کنیم.

در دنیای واقعی، ابتدا زمینی را اجاره میکنیم یا میخریم، سپس با استفاده از بتن، سیمان، میل گرد، آجر و… آن‌را میسازیم  و در مرحله‌ی آخر با گچ کاری، رنگ، سرامیک، کف پوش و… آن را زیبا میکنیم. در دنیای وب نیز دقیقا به همین شکل است. ابتدا سایت‌مان را میسازیم، و سپس با استفاده از ابزارهایی آن‌را زیبا میکنیم.

پس در پاسخ به سوال طراحی وب چیست میتوانیم بصورت بسیار ساده بگوییم: هر آن چیزی که کمک میکند وبسایت ما بهتر و زیباتر دیده شود را طراحی وب میگوند.

یک طراح وب مشخص میکند که المان های مختلف یک وبسایت مثل متن ها، عکس ها، لینک ها و… به چه شکل نمایش داده شوند و محل هرکدام از بخش های سایت مثل لوگو، مقالات، منو و… در کجای صفحه وب قرار بگیرد.

 

پشتیبانی:

علاوه برپشتیبانی وآموزش بعد طراحی تعداد مقاله درج میشه داخل سایت.

حالا بنا به کسب کار شما تمامی امکانات اعمال میشه.صفحات به طورکامل طراحی میشن.هدر,فوتر,درباره ما تماس باما ازنظر ظاهری هر ایده ورنگ بندی مدنظرتون باشه انجام میشود.

طراحی تاحدودی که پیش برود یک دمو ازسایت به شما ارائه داده میشود